600x120
468x60
728x90
728x90
970x90

Lig tv izle

Lig tv izle

Lig tv izle

 

Futbolseverler Merhaba;

bedava Lig tv izleme yollarından bahsedeceğim. Dijitürk kaçak yayın konusunda çok güçlü bir çalışma içerisinde aylardır. Fakat aylardır değişmeyen bir gerçek var ben kendi adıma bedava lig tv izleme konusunda hiç bir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar ve yaşamam da bu kadar emin konuşabiliyorum.Peki neye dayanarak; Her gün yeni bir web sayfası açılmakta lig tv kaçak yayın suçunun üzerine ne kadar giderse gitsin bunun önüne geçemez. Ücretsiz Lig Tv İzlemek her zaman olağandır.  Mantalite belli her gün yeni bir web sayfası açılması ve bunun üstesinden gelmeleri imkansız. Ki şöyle bir gerçek daha var. Lig tv firması bu sayfaların kapanmasını sağlayabilir ancak sadece türkiye lokasyonlu siteler üzerinde bunu yapabilir. Bir yurtdışı yayın organına müdahale edemez. Yani lokasyonu Türkiye ‘ de olmayan hiç bir site hakkında şikayetçi olamaz. Lokasyonu Yurtdışından olan bir siteyi Türkiye’den erişime kapatılmasını sağlayabilir ancak. Bunun da bizler için çeşit çeşit çözümü var. Sizlere bu çözümlerden bahsedeceğim.

 

Örneğin; Lig tv yayınlarını platformunda paylaşan daha önceki makalelerimde de bahsettiğim Trgoals platformudur. Trgoals Lig tv izlettiği için Digitürk firması bu sitenin Türkiye’den erişime kapatılmasını sağladı. Trgoals’a normal erişim sağlamamız mümkün değil bu sebebten dolayı. Sizlere Trgoals hizmetini bizler sunuyoruz dolasıyla lig tv izlemeniz mümkün. Türkiye’den yasaklı sitelere erişmek için bir çok makale yayınladık. Makalelere göz attıysanız mantığı çözmüşsünüzdür.

Konuyla İlgili Bağlantılar;

Sitemizde yer alan bedava Lig tv izleme yolları pek çok futbolseverin ilgisini çekecektir. Sitemizde yer alan ayrıntılar sayesinde herhangi bir sıkıntı ya da zorlukla karşılaşmadan Lig Tv maç yayınlarını takip edebilirsiniz. Esasında Lig Tv’yi ücretsiz olarak izlemek her zaman imkan dahilindedir. Digitürk’ün aylardır içinde olduğu çalışmalar, bu ücretsiz seyrin önüne geçebilmek üzerinedir. Fakat bu pek mümkün görünmüyor. Her geçen gün yeni bir web sitesi açılıyor ve bununla baş edebilmek hiç kolay değil. Üstelik Lig tv kanalın kapanma işlemini gerçekleştirse bile bunu yalnızca Türkiye lokasyonlu sitelerde yapabilir. Yurt dışı yayın organlarına müdahale edebilme söz konusu değildir. Çünkü lokasyonu ülke içinde olmayan kanallar hakkında şikâyetçi olabilmesi mümkün değildir. Bu da, siz futbol severlerin işini kolaylaştıran bir durumdur.

Erişim Engeli Bulunan Kanallar Nasıl İzlenir?

Sitemizde bu erişim yasağını aşmak için yayınladığımız makalelerden bu konuyla ilgil bilgi edinebilirsiniz. DNs ayarlarını değiştirmek bunun en kolay ve hızlı yoludur. Yurt dışı temelli bir Dns ayarı ile yayınlara anında ulaşmanız mümkün. Videolu anlatım sayesinde hızlıca gerçekleştirebileceğiniz bu işlem, yalnızca masaüstü bilgisayarlarda değil, mobil cihazlarda da yapılabiliyor. Konu ile ilgili bağlantılara burada yer veriyoruz:

Bu makale 13 May 2014 Tarihinde yazılmıştır
İyi Seyirler.

Yorumlar

Yorum Yaz

970x90
970x90
970x90

Sohbet Kutusu

 
970x90