600x120
468x60
728x90
728x90

Justin Tv Basketbol

Justintv basketbol

Justintv basketbol

 

Arkadaşlar sadece futbol değil justin tv basketbol keyfini de sitemizden izleyebileceksiniz. Basketbol maçlarına da geniş bir yelpaze ayıran www.justintvizletir.com basket maçları konusunda da iddasını sürdürüyor. Ülke Ligleri, NBA ve Eurolig ağırlıklı olarak basketbol maçlarına ağırlık veriyoruz. Bilindiği gibi Eurolig tv katkısıyla sizlere bilgisayar başında Eurolig heyecanını bilgisayar başında keyifle izlemenizi sağlıyoruz. Euroligin seyrimize Turkısh Aırlınes Euroleague Türk hava yollarının sponsorluğu da bizlere ayrı bir gurur ve heyecan yaşatıyor.

Euroligi yakından inceleyelim. İlk etapta 24 takım lige katılır ve bu takımlar 6 ‘şar olarak 4 gruba ayrılır. Her grubun takımları kendi gurplarında ki takımlarla ev sahibi ve deplasman olarak ikişer kez karşılaşmaya çıkar. Gruplarda ilk 4 takım bir üst kademeye geçmeye hak kazanırlar. İkinci kademede ki gruplar 4 ‘ li takımlar halinde oluşturulur ve bu guplardan başarılı olan ilk 2 takım çeyrek finale biletini alır. Çeyrek finale çıkacak takımlar belli olduğunda kalan 8 takım dörtlü final için mücadele eder. Bu kademede kupa lig maçlarından eleme usülünde maçlara geçer. Rakiplerini eleyen takımlar dörtlü final oynamaya hak kazanır. Çeyrek final mücadelesinde 5 maç üzerinden 3 maç kazanan rakibini eler. İlk 2 maç A takımının sahasında, 3. ve 4. maçlar B takımının sahasında, 5. maç ise tekrar A takımının sahasında oynanır.

Kalan 4 takım ise tarafsız sahalarda elemeli olarak karşılaşır. Yarı finalde elenen takımlar üçüncülük maçına, kazanan takımlar ise son gün finale çıkar. Son olarak 2013 yılında Yunanistan temsilcisi Olympiacos Eurolig kupasını kaldırmıştır. 

Sitemizden basketbol maçlarını justin tv kalitesiyle izlemek için sitemizi takip edin.

 

İlgili Anahtar Kelimeler;

Eurolig Tv İzle

Justin tv basketbol

justin tv maç izle

justin tv sports

 

Yorumlar

Yorum Yaz

970x90
970x90
970x90

Sohbet Kutusu

 
970x90