2014 Dünya Kupası Maçlarını Canlı İzle

2014 Dünya Kupası

2014 Dünya Kupası

Merhaba Arkadaşlar 12 Haziran da hasret kaldığımız futbol şöleni başlıyor. 2014 Dünya Kupası maçlarına 12 haziran da merhaba diyoruz. Sitemizden Dünya kupası maçlarını canlı izleyebileceksiniz.

Brezilya’nın ev sahipliğinde oynanılacak olan 2014 dünya kupası maçlarına toplam da 32 Ülke takımı kupaya katılmaya hak kazanmıştı. Bu milli takımlardan 8 grup oluşturuldu. A, B, C, D, E, F ve H grupları olarak birazdan yakından tanıyacağız. 2014 Dünya kupasında 32 takım karşılaşacak ve toplam 64 karşılaşmayı izleyebileceğiz. İlk karşılaşma kupanın ev sahibi Brezilya ile Hırvatistan arasında 12 Haziran’da Sao Paulo kentinde saat 23:00’de başlayacak. Brezilya’nın  Belo Horizonte, Porto Alegre, Rio de Janeiro, Sao Paulo, , Brasilia, Cuiaba, Fortaleza,  Curutiba, Manaus,  Natal,  Recife ve Salvador kentlerinde izleyicileriyle buluşacak.

Almanya, Portekiz, İtalya, İspanya, İngiltere, Rusya, Fransa, Arjantin, Brezilya ve dahası ülkelerin yıldızlarını izleme şansımız olacak. Türkiye Saatiyle maç saatleri: 19:00 – 22:00 – 23:00 – 01:00 – 04:00 göre oynanılacak. 2014 Dünya kupası maçları 13 Temmuz’da final maçı ile son bulacak ve kupa sahibi bu tarihte belli olacak. Yayın hayatımıza Dünya kupasının ilk maçından final maçına kadar devam edip sizlere 2014 dünya kupası maçlarını canlı izleme heyecanını sunmaya devam edeceğiz.

Gruptaki takım listesine göz atalım. A Grubu: Brezilya –  Hırvatistan – Meksika – Kamerun B Grubu: İspanya – Hollanda – Şili – Avustralya C Grubu: Kolombiya – Yunanistan – Fildişi Sahili – Japonya D Grubu: Uruguay – Kosta Rika – İngiltere – İtalya E Grubu: İsviçre – Ekvador – Fransa – Honduras F Grubu: Arjantin- Bosna Hersek – İran – Nijerya G Grubu: Almanya – Portekiz –  Gana – ABD H Grubu: Belçika – Cezayir – Rusya – Güney Kore

Keyifli Seyirler.

Yorumlar

Yorum Yaz

Sohbet Kutusu